„Przeznaczenie”

Obejrzyj CAŁY SERIAL:
 1. Śledztwo
 2. W sieci
 3. Echa
 4. Fałszywy ruch
 5. Jestem od żywych
 6. Pierwsza miłość
 7. Decyzja
 8. Dom
 9. Córeczka
 10. Idealne życie
 11. Piękno wieczne
 12. romans.net.pl
 13. Prawo ojca

Serial jest unikalną produkcją, gdyż jego główną bohaterką jest autentyczna wróżka, Małgorzata Trzaskoma, która - nie będąc zawodową aktorką - gra na ekranie samą siebie. Natomiast postacią fikcyjną, na której opiera się fabuła serialu, jest komisarz Anna Sarnowicz. Drugą ważną postacią fabularną jest oficer policji Sławek, szef i mentor Anny. Starszy i doświadczony policjant, z początku patrzący nieufnie i sceptycznie na niekonwencjonalne metody pracy Anny, z czasem akceptuje je i przymyka oko na współpracę podwładnej z jasnowidzem...
Całość stanowi szczególny rodzaj hybrydy międzygatunkowej, zawierającej w sobie kryminał, dokument i mystery crime, a historie pokazane na ekranie wydarzyły się naprawdę.

Produkcja: 2008-2009
Premiera TV: 4 marzec 2010

Reżyseria:


Muzyka:


Obsada:
wróżka Małgorzata Trzaskoma

komisarz Anna Sarnowicz

komisarz Sławek, szef Anny

Sabina Smolicz

prokurator Marta

policjant Mietek

matka Anny

Franek Sarnowicz, synek Anny

i inni.

KOMPLETNA OBSADA NA STRONACH POSZCZEGÓLNYCH ODCINKÓW


Notatki:
Udział wróżki nadaje serialowi aspekt paradokumentalny również dlatego, że scenariusze inspirowane były autentycznymi wydarzeniami z życia zawodowego Małgorzaty Trzaskomy. Dodatkowym elementem, jaki niesie ze sobą obecność w serialu prawdziwej wróżki jest aura tajemniczości, której nie udałoby się uzyskać, powierzając tę rolę zawodowej aktorce. Godnym podkreślenia jest fakt, iż pomysł wykorzystania w serialu fabularnym prawdziwego jasnowidza to pierwszy tego typu zabieg w historii polskiej telewizji.
Odcinki nie posiadają numeracji. Kolejność ustalono według emisji premierowych.


IMDb (angielski)
Wikipedia (polski)


02.180201

(POL) polski,
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz